> Knjižnica

PETAK                            8:00-14:00

2021. GODINA ČITANJA

O knjižnici

Školska knjižnica Osnovne škole Spinut smještena je u prizemlju školske zgrade i svakodnevno je mjesto druženja učenika naše škole. Fond knjižnice broji oko 5,000 jedinica, a pored knjižne građe u knjižnici su na raspolaganju i multimedijalni izvori znanja. Knjižnica je svim učenicima (ali i roditeljima!) otvorena svakog radnog dana, prema sljedećem rasporedu:

ponedjeljak/utorak/četvrtak/petak   8:00 – 14:00

srijeda  12:00 – 18:00

Pored bogate referentne zbirke i jednog računala za učenike, učenicima stoje na raspolaganju i razni dječji časopisi: Modra lasta, Smib, Prvi izbor, National Geographic…

U knjižnici se koristi sustav za knjižnično poslovanje KITlib, što učenicima, učiteljima i nastavnicima omogućuje pretraživanje fonda, te kvalitetniji pregled statistike čitanja.