> Natjecanja
Županijsko natjecanje iz matematike

Na županijskom natjecanju iz matematike učenice naše škole 4.c razreda, pod mentorstvom učiteljice Vini Ballarin postigle su zapažene rezultate.

Laura Jeričević 6. mjesto

Marija Šarolić 9. mjesto

Čestitamo!

Državno natjecanje iz kemije

Učenica 8.a razreda Marta Matulić ostvarila je izvrsne rezultate na županijskom natjecanju, te se plasirala na državno natjecanje iz kemije koje će se održati u Sv. Marti na Muri od 25.4. - 28.4.2017.

Čestitamo našoj Marti i njenoj mentorici profesorici Nini Stričević

Gimnastika 2017.

U petak 7.travnja 2017. održano je natjecanje u gimnastici za grad Split i Splitsko-dalmatinsku županiju u dvorani Kineziološkog fakulteta.
Naše mlade gimnastičarke osvojile su odlično DRUGO mjesto u Splitu a u županiji ČETVRTO.

Ekipu je činilo pet natjecateljica koje su pokazale svoje znanje i vještine na gredi, parteru, preskoku i ručama.
Za OŠ SPINUT nastupile su: ANJA RAMIĆ, MIA RAMIĆ, HANA NEA RAMIĆ, DITA MARIA BRALIĆ I PETRA MALENICA.
Voditeljica Jasenka Bracanović-Grizelj,prof.

UPISI U SREDNJU 2017./2018.
UPISI 2017./18.

Provođenje kampanje "I ja želim čitati" u našoj školi možete pogledati ovdje