Ravnateljica Sanja Čagalj i pedagoginja Fadila Zoranić bile su na tečaju Let's make your school more international od 23. do 27. studenoga 2015. godine u španjolskom gradiću Alcala de Henares.

Polaznici tečaja stjecali su znanja o izradi prijava za natječaje za ključne aktivnosti KA1 i KA2.

Prvi dan tečaja polaznici su predstavljali zemlje i škole odakle dolaze kako bi se tijekom tečaja mogli povezati i zajednički prijaviti projekt iz ključne aktivnosti 2.

Ravnateljica i pedagoginja u svojoj su prezentaciji škole koristili web stranicu škole posredstvom koje su drugim polaznicima predstavili dosadašnji projekt Let's meet where our culture meet,  tekući projekt On the road of inovvation te najvažnije aktivnosti škole. Tom prigodom su podijelile polaznicima QR code projekta i uputile na koji način će moći pročitati kod.