Radionice s učenicima uključenim u novinarsku grupu

Radionicama s novinarskom skupinom ovaj put nazočila je i ravnateljica. Učenici su s velikim zadovoljstvom predstavili svoje uratke.

Ovo je prva u nizu radionica u kojima će učenici uključeni u novinarsku grupu kod profesorice Sanje Stojanović učiti neke web 2.0. alate koje će koristiti prilikom praćenja događanja u školi. Pedagoginja škole Fadila Zoranić poučila ih je kako će izrađivati digitalne letke u alatu SMORE.

Jure Favro izradio je svoj prvi letak: ramseyevo prokletstvo

Frane Jeričević izradio je letak  nestanak nafte

Luka Kristović i Kristijan Šimundža - posjet književnice Sanje Pilić

Mia Mršić utakmica Hajduk - Dinamo

Nika Sladojević Josip Pupačić

Lovre i Luka Trash

Četvrta radionica održana je dana 15.03.2016. Tom prigodom je lokalna televizija TV Jadran snimala radionicu za emisiju Zemlja čudesa koja će biti emitirana u svibnju. Na ovoj radioici upoznali smo novi alat KIZOA. Ovo su neki od učeničkih uradaka.

Frane Jeričević - Kina mojim očima

Sara Babaja, Nika Kondić, Nika Sladojević Posjet pravoslavnoj crkvi

6.radionica 13.04.2016.

Upoznali smo ISSUU i ANIMOTO ali nismo još završili radove u kizoa i smore alatima.

Učenice Nika Kondić, Nika Sladojević i Sara Babaja izradile su u Kizoa alatu prikaz terenske nastave u Pravoslavnu crkvu.

Marin Šoljan: London