PREDAVANJA ZA RODITELJE

UDRUGA DYXY – UDRUGA ZA OSOBE SA SPECIFIČNIM TEŠKOĆAMA ČITANJA, PISANJA I UČENJA, POZIVA VAS NA PREDAVANJE SA RADIONIČKIM AKTIVNOSTIMA,  TIJEKOM TRAJANJA  13. TJEDNA MOZGA U HRVATSKOJ KOJI SE OBILJEŽAVA OD 10. – 16. 03. 2014. GOD.

Zajednice učenja WANDA I ISSA

U petak je, 25.4. 2014., u organizaciji Pučkog otvorenog učilišta Korak po korak iz Zagreba,  u našoj školi održan prvi susret Zajednice učenja WANDA I ISSA u Splitu za učitelje i učiteljice Splitsko-dalmatinske županije u okviru međunarodnog partnerskog projekta između Belgije i zemalja članica ISSA mreže (Hrvatska, Slovenija,  Mađarska i Češka).

UPISI U SREDNJU 2017./2018.
UPISI 2017./18.

Provođenje kampanje "I ja želim čitati" u našoj školi možete pogledati ovdje

Ukupno: 520723