preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Spinut" Split

Rezultati natjecanja u

 

Na  natjecanju u ATLETICI za učenike osnovnih škola grada Splita, sudjelovali su i naši mladi atletičari.

U muškoj konkurenciji bilo je 16 ekipa a u ženskoj 15 ekipa.

Naše učenice  osvojile su 1. mjesto. Direktno su se plasirale na Državno natjecanje koje će se održati u Splitu 10.5.2018.

Za prvoplasiranu ekipu nastupile su:

  1. ANJA RAMIĆ
  2. MIA RAMIĆ
  3. ANA PRIMORAC
  4. LANA KEČ
  5. LARA BAKARIĆ
  6. VIKTORIJA ROSO
  7. MAGDALENA BUTIĆ

VODITELJICA: Jasenka Bracanović-Grizelj

KROS - 10.4.2018.  

Na Sinjskom Hipodromu održan je KROS za učenike osnovnih škola Splitsko-dalmatinske županije.

Učenice naše škole ekipno su osvojile odlično 3. mjesto a trčale su:

  1. LARA BAKARIĆ
  2. LANA KEČ
  3. IVONA BITUNJAC
  4. LAURA MALENICA

Voditeljica: Jasenka Bracanović-Grizelj, prof.

 

DRŽAVNO NATJECANJE U PLIVANJU

održano je 7.i 8. ožujka  2018. u Vukovaru sudjelovale su učenice:

  1. ELA ARIĆ
  2. MILA KOŠTA
  3. MAGDALENA BUTIĆ
  4. IVONA BITUNJAC
  5. JELENA BUTIĆ
  6. MARIJETA MATULIĆ
  7. LUNA GRUBIŠIĆ
  8. KORINA KLARIĆ
  9. NINA VIŠIĆ

Učenice su  zauzele 6. mjesto.

 

                                                                                                         Voditeljica:

                                                                                              Jasenka Bracanović-Grizelj,prof.

 

 

GIMNASTIKA - gradsko i županijsko natjecanje održano u  petak, 9.ožujka 2018.

Na gradskom natjecanje uženice su zauzele 1. mjesto.

Na županiskom natjecanju učenice su zauzele 3.mjesto.

Ekipa:

  1. HANA RAMIĆ
  2. MIA RAMIĆ
  3. ANJA RAMIĆ
  4. DITA BRALIĆ
  5. TEA ČIKEŠ

                                                                                                         VODITELJICE:

                                                                                             Jasenka Bracanović-Grizelj i Josipa Galić

 

 

Plivanje 11 učenica  i 10 učenika

Učenice zauzele 1. mjesto na županijskom natjecanju

Učenici zauzeli 3. mjesto na županijskom natjecanju

Jesenski kros na terenima ASK-a. Sudjelovale su četiri ekipe, dvije ženske 9 učenica

i dvije muške 9 učenika

Voditelji: Jasenka Bracanović

Nogomet   sudjelovalo je 12 učenika

Voditelj: Josipa Galić

Košarka sudjelovalo je 12 učenika

Voditelj: Josipa Galić

Odbojka sudjelovalo 14 učenica

Voditelji: Jasenka Bracanović

 

PLIVANJE

12.12.2017.

održano je natjecanje u plivanju za učenike osnovnih škola grada Splita i županije.
Ponovo su učenice naše škole najbolje u županiji i odlaze na državno natjecanje početkom ožujka  u Vukovar.

Učenici su ostvarili odlično 3. mjesto.
Još jednom smo potvrdili da smo škola s najviše ostvarenih pobjeda u plivanju.
Čestitamo svim učesnicima i želimo im sreću na Državnom natjecanju.
Voditeljice ekipa i učiteljice: Jasenka Bracanović-Grizelj i Josipa Galić


Erasmus +
Poduženi boravak

      

         Kako prirediti zimnicu?

SPINUT ONLINE
e-Dnevnik

OGLASNA PLOČA
BIBLIOTEKA
60. godina škole
Prometna učilica

 
VJEŽBAONICA
Jelovnik

 

PRODUŽENI   BORAVAK

 

Troškovi prehrane za

ručak iznose 17 kn/dan

za učenike koji žele

koristiti usluge

školske kuhinje.

SafetyNet

  

        Znaš li se zaštititi

              na internetu

Brojač posjeta
Ispis statistike od 7. 11. 2010.

Ukupno: 568715
CMS za škole logo
Osnovna škola "Spinut" Split / Teslina 12, HR-21000 Split / www.os-spinut-st.skole.hr / ured@os-spinut-st.skole.hr
preskoči na navigaciju