Svjetski dan knjige

Autor: Sanja Čagalj, 8. 5. 2013.

Povodom obilježavanja Svjetskog dana knjige i autorskih prava na dan 23. travnja 2013. g. našu školu je posjetila poznata dječja spisateljica Željka Horvat – Vukelja.

Susret s književnicom održao se u prostorijama zbornice s početkom u 14,00 sati, a zanimljive i šaljive zgode i priče iz njezinih spisateljskih ostvarenja ( "Slikopriče", "Hrabica", "Panjoglav"...) imali su priliku čuti učenici 1. a i b, 2. a i 3. a i c.

Ovom prilikom želimo se zahvaliti našoj dragoj gošći što nas je počastila svojim dolaskom i pozvati je da nas što prije ponovno posjeti.