Spinut online

Autor: Ivana Bokavšek, 26. 2. 2010.

Dragi čitatelji,

Kako je već rečeno ˝Spinut Online˝  prestaje s objavom zbog isključivo nedostatka vremena koje je potrebno da timski rad djeluje u svim fazama oblikovanja našeg časopisa.

Dužnost je napomenuti da je nedostatak zainteresiranosti prof. Ivane Bokavšek, a pogotovo učenika dodatne nastave engleskog jezika apsolutno nije prisutan, što ćemo, dragi čitatelji, i pokušati dokazati kroz novo rođenu ideju da naš rad realiziramo u papirnatom obliku. Naši vrijedni šestaši, koji su bili prvi u ovom novom, modernom i još uvijek eksperimentalnom projektu, već pripremaju lijepo iznenađenje, koje će, nadam se, ovisno jedino o financijskim sredstvima, ugledati svoje svjetlo do kraja ove nastavne godine.

LOOKING FORWARD TO ALL OUR READING MEETINGS!

THANK YOU:

Ivana Bokavšek, recenzent ˝Spinut Online˝