Obavijest za čitatelje razrednih novina

Autor: Julijana Novaković, 23. 2. 2010.

Dragi naši čitatelji i autori časopisa Spinut online, koji ste s uzbuđenjem iščekivali novi broj, te s radošću objavljivali svoje tekstove u njemu,

Moram vas obavijestiti i ovim putem da časopis Spinut online prestaje izlaziti. Zahvaljujemo se na suradnju profesorici Bokavšek  i nadamo se boljim vremenima za Spinut online.

Časopis se neće ugasiti, čekamo bolja vremena i veći interes kako učenika tako i profesora.

Svijetli primjer u projektu online časopisi OŠ Spinut je časopis Dupin , razredne novine 5.b kojeg uređuju i vode učenici, samo uz tehničku pomoć profesorice informatike. Uskoro novi broj!!!