Državno natjecanje u Atletici, Pula 11.4.2024.

Autor: Meri Rajčić, 24. 4. 2024.

Naše djevojčice su sudjelovale na završnici Državnog natjecanja u atletici - kraljici sportova. Ove godine su u jakoj konkurenciji od 22 osnovne škole iz cijele Hrvatske, završile na izvrsnom 6. Mjestu.

U našem timu su bile i najbolje pojedine u svojim disciplinama a to su Hana Nea Ramić 1. Mjesto na 300 metara i Marijeta Carev 1. Mjesto na 600 metara. U štafeti smo zauzeli 3. Mjesto.

Franka Jajac trčala je na 100 metara, skok u vis je skakala Nikolina Hrnčić Macura, skok u dalj Riva Negotić, bacanje kugle Bruna Mrčela i bacanje vorteksa Lucija Antić.

Voditeljica ekipe Jasenka Bracanović-Grizelj