NOVI USPJESI U SPORTU

Autor: Meri Rajčić, 16. 5. 2023.

Na županijskim natjecanjima za 5/6 razrede u košarci i futsalu učenici i učenice 5. i 6. razreda ostvarili su izvrsne rezultate. Na gradskom natjecanju u futsalu bili su najbolji i osigurali su odlazak na županijsko natjecanje koje se održalo u OŠ Žnjan Pazdigrad, a u košarci u OŠ Lokve-Gripe djevojčice su osvojile drugo mjesto u košarci.

Čestitke našim učenicama i učenicima i njihovoj voditeljici !

Djevojčice u sastavu: Stela Regjo, Nina Boboš, Riva Negotić, Bruna Mrčela, Marita Modrić, Nika Buzdovačić, Franka Bočkaj, Nađa Nikolić i Ela Bašić osvojile su drugo mjesto u županiji.
Dječaci u sastavu: Vjeran Mihanović, Dino Slavka. Luka Vrvilo, Duje Meter, Ivan Milun, Ivan Pavao Periš, Zvone Malada, Maroje Farac, Marko Škaričić i Tomislav Nevešćanin osvojili su treće mjesto u Županiji u futsalu
Županijsko natjecanje u košarci za djevojčice 5/6 razreda održano je 10.5.2023 u OŠ Lokve-Gripe a naše učenice osvojile su odlično drugo mjesto i to u sastavu: Riva Negotić, Bruna Mrčela, Nina Boboš, Katarina Klančnik, Marita Modrić, Ela Bašić, Lana Prižmić, Nađa Nikolić i Nika Buzdovačić.
Voditeljica Jasenka Bracanović-Grizelj, prof.