NATJECANJE U ATLETICI

Autor: Meri Rajčić, 17. 3. 2023.

Učenici i učenice naše škole osvojili su prvo mjesto  na natjecanju iz atletike. Natjecali su se u trčanju, bacanju kugle i vorteksa, te skokova u vis i dalj. Štafetne ekipe OŠ Spinut bile su najbrže i zasluženo osvojile zlato. Ovim rezultatom su se plasirali na Državno natjecanje u Puli, 3.-4. travnja ove godine.

Čestitamo našim učenicama i učenicima, te im želimo puno uspjeha u  daljnjem natjecanju!

Žensku ekipu naše škole sačinjavale su: Hana Nea Ramić, 7.c; Franka Jajac, 6.a; Nina Višić, 8.a; Bruna Mrčela, 6.c; Nikolina Hrnčić Macura, 7.a; Riva Negotić, 6.c; Žana Marasović, 8.a i Lara Carev, 8.c.

Mušku ekipu naše škole sačinjavali su: Ivano Slavka, 8.a; Dino Slavka 6.c; Ivan Bakarić, 7.b; Karlo Matko, 7.c; Luka Višnjić, 8.a; Luka Srdanović, 8.a;Duje Vidović, 7.c; Marina Tapalović, 8.a.

Voditeljice Jasenka Bracanović-Grizelj, prof. i Mirela Biočić, prof.