Edukacije učitelja, nastavnika i stručnih suradnika iz BiH

Autor: Fadila Zoranić, 16. 3. 2023.

U suradnji s Agencijom za odgoj i obrazovanje u Splitu, dana 10.03.2023. gosti naše škole bili su učitelji, nastavnici i savjetnici AZOO. Praćenje nastave odvijalo se u 4 splitske škole, prema rasporedu Agencije. U našoj školi gosti su pratili nastavu iz ovih predmeta: povijest (Jelena Šoljak), geografija (Zoran Ljubić), TZK (Jasenka Bracanović Grizelj), biologija (Željka Sokol) a 11 učitelja razredne nastave pratili su ogledne sate koje su održali: učiteljice razredne nastave Dijana Dvornik, Mia Ivančev, Maja Vlajčević, Vini Ballarin, pedagoginja Fadila Zoranić i učiteljica informatike Adrijana Lisica. Goste je prije ulaska u razred pozdravila ravnateljica Sanja Čagalj, koja je zajedno s učiteljicom engleskog jezika Ivanom Bokavšek i pedagoginjom Fadilom Zoranić  nazočne upoznala sa školom i projektima škole. U holu škole je nastupio školski zbor, uz stručno vodstvo učiteljice GK Maje Šegvić.