ŽUPANIJSKO NATJECANJE U KROSU

Autor: Meri Rajčić, 8. 11. 2022.

Županijsko natjecanje u krosu održano je 4.11.2022. u krosu na plaži u Omišu. Naša škola sudjelovala je s četiri ekipe. Usprkos jakom vjetru i kiši naše učenice i učenici pokazali su iznimnu snagu i talent, te osvojili 3 pehara. Učenice 7/8 razreda osvojile su 1. mjesto i time osigurale odlazak na državno natjecanje u Poreču 25. i 26.11. 2022. Trčale su: Hana Ramić (7.c), Nina Višić (8.a), Franka Jajac (6.a) i Nika Grubnić (7.a).  Mlađe natjecateljice osvojile su 3. mjesto. Trčale su: Marijeta Carev (5.a), Bruna Mrčela (6.c), Riva Negotić (6.c) i Luce Božanić (5.b).

U muškoj kategoriji učenici 7/8 razreda osvojili su 3. mjesto. Za mušku kategoriju 7/8 razreda trčali su: Ivan Bakarić (7.b), Duje Vidović (7.c), Luka Srdanović (8.a) i Luka Višnjić (8.a). Najmlađi dječaci su osvojili 5. mjesto , a trčali su : Fabjan Reić (6.b), Duje Meter (5.a), Vigo Mihanović(5.b) i Luka Visković (5.b). Voditeljice ekipa bile su Jasenka Bracanović-Grizelj i Mirela Biočić.