ŽUPANIJSKO NATJECANJE U PLIVANJU ZA OSNOVNE ŠKOLE

Autor: Meri Rajčić, 4. 11. 2022.

Županijsko natjecanje iz plivanja za osnovne škole održano je 26. listopada 2022. na Poljudu. Školsku ekipu predstavljali su sljedeći učenici: Bepo Tomaš, 6.a;Viktor Bačić, 8.a;Ivano Arić, 7.c; Toma Smirčić, 7.a, Marjan Marković, 8.b; Luka Visković,5.b; Leon Lapčić, 7.c i Andro Bačić, 3.a. Pod vodstvom profesorice Mirele Biočić naši plivači osvojili su drugo mjesto i zasluženi ponovni odlazak na državno natjecanje! Državno natjecanje održati će se početkom prosinca u Rijeci.

U kategoriji djevojčica, naše plivačice pod vodstvom profesorice Jasenke Bracanović-Grizelj osvojile su izvrsno treće mjesto. Za školsku ekipu plivale su sljedeće učenice: Nina Višić, 8.a; Korina Klarić, 8.a; Marina Barčot. 7.a; Korina Škoko, 6.c; Anamarija Kovač,5.a; Nina Grčić,6.a; Ivona Luketin, 5.c i Neli Lendić, 5.c