JESENSKI KROS

Autor: Meri Rajčić, 24. 10. 2022.

U srijedu, 19.10.2022. na terenima ASK-a održano je Natjecanje u krosu za učenike i učenice osnovnih škola grada Splita. Četiri ekipe su predstavljale našu školu. Naši učenici još jednom su se iskazali kao izvrsni sportaši.

U kategoriji učenice 5/6 razreda, ekipa naše škole ostvarila je 1. mjesto.

Školsku ekipu predstavljale su sljedeće učenice: Riva Negotić, 6.c, Bruna Mrčela, 6.c, Marijeta Carev, 5.a i Pola Eterović, 6.a.

U kategoriji učenici 5/6 razreda , naša ekipa ostvarila je 2. mjesto.

Ekipu naše škole predstavljali su sljedeći učenici: Duje Meter, 5.a, Fabjan Reić, 6.b, Luka Visković, 5.b i Vigo Mihanović, 5.b.

U kategoriji 7/8 razreda, naše učenice istrčale su za 1.mjesto.

Na najviše postolje popele su se sljedeće učenice: Hana Nea Ramić, 7.c, Žana Marasović, 8.b, Nika Grubnić, 7.a i Nina Višić, 8.a.

U kategoriji učenici 7/8 razred , školska ekipa stigla je na cilj druga. Drugo mjesto istrčali su sljedeći učenici: Davor Bistre, 8.a, Ivan Bakarić, 7.b, Luka Srdanović, 8.a i Marin Topalović, 8.a.

Voditeljice ekipa bile su učiteljice Jasenka Bracanović-Grizelj, prof. i Mirela Biočić, prof.

Čestitke učenicama, učenicima i voditeljicama na izvrsnom uspjehu !