Jobshadowing hosting se nastavlja u osnovnoj školi Spinut!

Autor: Meri Rajčić, 10. 10. 2022.

Od 3.-7.listopada 2022. troje čeških učitelja Vladimíra LiškováPetr Stočes Zdeněk Žvaka iz škole Základní škola a mateřská škola Ludgeřovice posjetilo je našu školu u sklopu njihovog Erasmus+ projekta i uspješno ispunili aktivnost promatranja dobre prakse u našoj školi cijeli tjedan. Što su sve vidjeli i nadamo se naučili, možete vidjeti u prezentaciji:

Koordinatorica jobshadowing programa je bila Ivana Bokavšek, učiteljica engleskog jezika.

Na kraju jobshadowing aktivnosti, koordinatorica Bokavšek i troje čeških učitelja utvrdili su buduću suradnju u Erasmus+ projektu, kada će češka škola biti domaćin našoj.

Autorica članka:

Ivana Bokavšek, prof.