Rezultati natjecanja Dabar 2021.

Autor: Katarina Sablić, 2. 12. 2021.

Od 8. do 12. studenoga održano je Međunarodno natjecanje iz informatike i računalnog razmišljanja. Škola Spinut sudjeluje po treći put na ovom natjecanju, sa 61 prijavljenih učenika. Koordinatorica natjecanja je učiteljica matematike Katarina Sablić, u suradnji s učiteljicom matematike Vesnom Korlaet i učiteljicama Vini Ballarin i Dijanom Dvornik.

Svaki učenik je sudjelovanjem (rješavanjem testa i ispunjavanjem ankete) ostvario pravo na digitalnu značku i diplomu koju može preuzeti u sustavu za natjecanje.

Od ukupno 28 433 sudionika  natjecanja Dabar, čak 17 učenika Osnovne škole Spinut pozicioniralo se u prvih 10% najboljih. Oni će dobiti posebnu značku i diplomu.

MikroDabar

• Ivan Bakarić

MegaDabar

• Jan Mateljan