NATJECANJE UČENIKA OŠ 5-6 RAZREDA GRADA SPLITA U NOGOMETU

Autor: Meri Rajčić, 19. 11. 2021.

U protekla tri dana održalo se natjecanje učenika OŠ 5-6 razreda grada Splita u nogometu za šk.god. 2021./2022. na igralištu u Vukovarskoj ulici. Nogometne ekipe učenica i učenika postigli su izvrsne rezultate.

Učenice su osvojile prvo mjesto pobjedivši ekipe OŠ Ravne Njive i OŠ Pujanke, a nastupile su u sastavu Boboš, Kos, Velimirović, Kuanović, Sekulić, Modrić, Regjo, Mrčela, Negotić.

Učenici su izvrsnom pobjedili ekipe OŠ Split 3, Pojišan, Žnjan, Pazdigrad, a u finalu su izgubili od ekipe OŠ Brda. Srebrenu medalju osvojili su: Jurišić, Kesić, Vrvilo, Meštrović, Lapčić, Farac, Malada, Nevešćanin, Peračić, Reić, Smirčić, Bečić, Radonić.