Jesenski kros

Autor: Fadila Zoranić, 16. 11. 2021.

11.11.2021. (četvrtak) na stadionu ASK-a održan je Jesenski kros za učenice i učenike osnovnih i srednjih škola. Naša škola nastupila je u dvije kategorije M i Ž za 5/6 razrede i ponovo smo dokazali da smo najbolji. U jakoj konkurenciji deset osnovnih škola, učenice NIKOLINA HRNČIĆ MACURA, NIKA GRUBNIĆ,  FRANKA JAJAC  i PETRA JELIĆ osvojile su PRVO MJESTO i time osigurale odlazak na županijsko natjecanje u Omišu 16.11.2021.
U muškoj konkurenciji nastupili su učenici Ivan Bakarić, Andrija Islamović, Mak Peračić  i Fabjan Reić ali se nisu uspjeli plasirati za odlazak u dalje natjecanje.
Čestitamo natjecateljima i nadajmo se brojnim uspjesima u daljnjim natjecanjima.
Voditeljica Jasenka Bracanović-Grizelj