Erasmus days - Happy kids with Erasmus

Autor: Fadila Zoranić, 15. 10. 2021.

Erasmus projekti su pojam koji je učenicima nižih razreda apstraktan ali u starijim razredima će se upoznati pobliže sa svim što takvi projekti uključuje a sigurno će neki od njih sudjelovati na mobilnostima u budućim projektima škole. S obzirom na dob, učenici su uključeni u eTwinning projekte, koji su sastavni dio Erasmus projekata. Danas su izražavali svoje zadovoljstvo sudjelovanjem u aktivnostima koje se trenutno provode u sklopu njih i svojim crtežima dali do znanja što ih čini sretnim. Zahvaljujemo volonterima i pedagoginji Aleksandri Dužević koji su zajedno s učenicima oslikavali slova Erasmus-a.