Nagrada najuspješnijim odgojno-obrazovnim djelatnicima

Autor: Administrator , 5. 10. 2021.

Treću godinu za redom, Ministarstvo znanosti i obrazovanja na Svjetski dan učitelja nagrađuje najbolje odgojno- obrazovne djelatnike. Na temelju  Pravilnika o nagrađivanju učitelja, nastavnika, stručnih suradnika i ravnatelja u osnovnim i srednjim školama te učeničkim domovima (NN, br. 53/2019.) i prema procjeni Povjerenstva za nagrađivanje ove godine, titulu najboljih nosi 511 djelatnika, od kojih je dvoje iz Osnovne škole Spinut. Među nagrađenim nalaze se učiteljica engleskog jezika Ivana Bokavšek i pedagoginja Fadila Zoranić. Čestitamo djelatnicima.

Svim učiteljima želimo sretan svjetski Dan učitelja.