Prijem najuspješnijih učenika kod gradonačelnika

Autor: Fadila Zoranić, 18. 6. 2021.

Gradonačelnik Ivica Puljak primio je danas u Gradskoj upravi najuspješnije splitske osnovce, njihove mentore i ravnatelje.

– U ime grada na čijem sam čelu, u ime svih naših građana, čestitam vam na uspjehu koji je prvenstveno vaš, a onda i naš - kazao je gradonačelnik Puljak trinaestoro 'veličanstvenih' koji su na županijskim i državnim natjecanjima i smotrama u organizaciji Agencije za odgoj i obrazovanje osvojili jedno od prva tri mjesta, potvrđujući da Split itekako ima mladost koja je spremna na najveće domete. Jedan od nagrađenih učenika je Aldin Tosini, učenik 5.b razreda koji je osvojio 3.mjesto na islamskom vjeroanuku.