OBILJEŽAVANJE DANA EUROPSKIH JEZIKA

Autor: Katarina Sablić, 24. 9. 2019.

Učenici 7.c i 8.b razreda, zajedno s prof.Ivanom Bokavšek i prof.Antonijom Drlje, su sudjelovali u online susretu u sklopu eTwinning projekta “Local Value is European Heritage”.

Učenici su ovom prilikom upoznali svoje kolege iz Litve i Španjolske, razgovarali na engleskom jeziku o svojim načinima učenja stranog jezika, važnosti učenja stranog jezika, savjetovali se međusobno kako poboljšati jezične vještine i na kraju razmijenili osnovne izraze iz svojih jezika.

Na dodatnoj nastavi iz engleskog jezika, učenici 7.a razreda su, uz pomoć prof.Ivane Bokavšek, obilježili Europski dan jezika tako da su digitalnoj bilježnici OneNote pročitali članak na engleskom jeziku o tom danu i napravili poster, koristeći Adobe Spark Post kako bi izrazili glavnu ideju tog važnog dana.

Autor: Ivana Bokavšek, prof.