ČETVRTI JOBSHADOWING U NAŠOJ ŠKOLI!

Autor: Katarina Sablić, 13. 5. 2019.

Od 13.05.-17.05.2019. deset učitelja iz tri strane zemlje (Irska, Srbija i Španjolska) su u radnom posjetu našoj školi.

To je četvrti jobshadowing u ovoj školskoj godini koji se odvija u tjednu obilježavanja dana naše škole i koji završava akcijom „Naša škola-naša briga“.

Učitelji koji će održati ogledne satove i prezentacije su:

Sanja Čagalj, ravnateljica

Vini Ballarin,  razredna nastava

Ita Banov, glazbena kultura

Sanja Bilač, razredna nastava

Lidija Čaljkušić, razredna nastava

Ivana Bokavšek, koordinatorica jobshadowing programa, engleski jezik

Jasenka Bracanović-Grizelj, TZK

Anđela Crnčević, informatika

Antonia Drlje, engleski j.

Milena Kačunić, engleski jezik

Jelena Kukoč, engleski jezik

Jelena Madunić, knjižničarka

Esmeralda Stanišić, razredna nastava

Katarina Sablić, matematika

Nina Stričević, kemija

Maja Vlajčević, razredna nastava

Fadila Zoranić, pedagoginja

Filka Žilić, hrvatski jezik

Dijana Dvornik, razredna nastava

Danas, prvi dan posjeta, održan je uvodni sastanak s kolegama na kojem se pričalo o različitim školskim sustavima, metodama rada, organizaciji rada i projektima.

Nakon toga je održana radionica Pogledajmo ultraljubičasto za učenike 8.r.

Prof.dr.sc. Darko Modun i mr.pharm. Josipa Bukić s Medicinskog fakulteta, Sveučilišta u Splitu, te prof. Nina Stričević pokazali su na vrlo zanimljiv način kako mogu ultraljubičaste zrake biti štetne i njihovo djelovanje te načine zaštite od štetnog djelovanja ultraljubičastih zraka.

Zatim su gosti pogledali kako izgleda izvannastavna aktivnost Spinut Online koju vodi prof. Antonia Drlje, gdje su učenici 6.r. pokazali kako stvaraju web stranicu Spinut Online.

Prof. Ivana Bokavšek i prof. Katarina Sablić su zajedno s učenicima 7.r. prezentirale svoju izvannastavnu aktivnost English Club gdje učenici sami stvaraju računalnu igricu.

Sutra nastavljamo istim tempom i predstavljamo našu školu u najboljem svijetlu.

JOBSHADOWING_ACTIVITY_TIME_TABLE_MAY_2019.pdf (5.40 MB)