Dan srednjih škola Splitsko-dalmatinske županije

Autor: Administrator , 11. 5. 2017.

Pozivamo polaznike osmih razreda osnovnih škola, na dan Dan srednjih škola Splitsko-dalmatinske županije koji će se održati u subotu, 13. svibnja 2017. godine od 10:00 sati do 15:00 sati na Trgu Gaje Bulata, odnosno na platou ispred zgrade Hrvatskog narodnog kazališta u Splitu.

Što su to gimnazije, umjetničke škole, strukovne škole, tehničke škole, četverogodišnji i trogodišnji programi obrazovanja, kako se upisuje u srednju školu, kako do stipendije, kako provjeriti svoja znanja i vještine - sve informacije na jednom mjestu - Dan srednjih škola Splitsko dalmatinske županije ?!

Ovaj projekt organizira Upravni odjel za društvene djelatnosti Splitsko dalmatinske županije u suradnji s Hrvatskim zavodom za zapošljavanje - Područnim uredom Split, te Hrvatskom gospodarskom komorom i Obrtničkom komorom Splitsko dalmatinske županije.

Zdravstveni odgoj