DRŽAVNO PRVENSTVO ŠSD U GIMNASTICI

Autor: Meri Rajčić, 9. 2. 2024.

Državno prvenstvo u ŠSD u gimnastici za osnovne škole održano je u Osijeku 6. veljače 2024. u predivnoj dvorani Sokol Centra.

U kategoriji djevojčica, sudjelovalo je 20 ekipa iz cijele Hrvatske gdje su djeca pokazala svoja gimnastička umijeća na 4 sprave: preskok, greda, ruče i tlo.

Naše učenice Hana Nea Ramić, Lotta Kalinski, Lota Laštre, Marija Debak i Rita Foretić sudjelovale su prvi put i zauzele su izvrsno 8. mjesto.

Na kraju su svi natjecatelji imali priliku sudjelovati u hodanju na rukama i tu je naša učenica Lotta Kalinski bila najbolja i najbrža te je dobila vrijednu nagradu sponzora. Još jednom je potvrđeno da su naše mlade gimnastičarke na tragu vrhunskih sportašica, naših sugrađanki Ane Đerek i Tine Erceg.

Veselimo se daljnjim uspjesima naših gimnastičarki.

Voditeljica Jasenka Bracanović- Grizelj