Job shadowing-posjet učiteljica iz Španjolske

Autor: Fadila Zoranić, 1. 2. 2024.

U periodu od 22.siječnja do 26.siječnja, u sklopu Erasmus+ projekta La revolucion en la escuela hacia un planeta mas verde, učiteljice Montserrat Reyes García and  Marta de la Fuente Sainz de Baranda posjetile su našu školu.
Koordinatorica Erasmus programa bila je pedagoginja Fadila Zoranić a svoje znanje i vještine predstvili su:
ravnateljica Sanja Čagalj, pedagoginje Fadila Zoranić  i Jelena Dujić, edukatorice-rehabilitatorice Lara Rosić i Luči Lončar, učiteljica glazbene kulture Maja Šegvić, učiteljica TZK Jasenka Bracanović Grizelj, učiteljice engleskog jezika Ivana Bokavšek, učiteljice razredne nastave Vini Ballarin, Lidija Čajkušić, Matea Biliškov, Maja Bulić, Ivana Perkušić, Nataša Lovrić, učiteljica povijesti Jelena Šoljak, učiteljica likovne kulture Anica Bašić, učiteljica biologije Željka Sokol, učiteljica kemije Nina Stričević, knjižničarka Meri Rajčić te učiteljice informatike Adrijana Lisica i Tihana Đogaš.