U potrazi za kvalitetom

Autor: Fadila Zoranić, 5. 10. 2016.

Od 01.09.2016. u školi se provodi novi projekt, pod nazivom U potrazi za kvalitetom (Tracing for quality), koji traj dvije godine. U okviru ovog projekta 8 djelatnika škole odlaze u tri zemlje u inozemstvu, gdje će se stručno usavršavati. Ovo su linkovi tih škola:

Članovi projektnog tima: Sanja Čagalj, Fadila Zoranić, Anica Bašić, Ivana Bokavšek, Nina Stričević, Sanja Bilač, Vini Ballarin i Anamaria Sabatini.

Više o projektu uskoro ćete moći pratiti na web stranici projekta koju izrađuju Young journalists pod vodstvom učiteljice Antonija Drlje i pedagoginje Fadile Zoranić.