Upis djece u prvi razred za školsku godinu 2016./2017.

Autor: Diana Nikolić, 29. 1. 2016.

Prema Planu upisa Ureda državne uprave u Splitsko - dalmatinskoj županiji prijave za upis u 1. razred roditelji vrše on-line ispunjavanjem Prijavnog obrasca (www.udu-sdz.hr) preko mrežnih stranica Ureda državne uprave od 8. do 19. veljače 2016.
Prijavu je potrebno izvršiti prema objavljenom upisnom području škole.

Roditelj, odnosno staratelj obavezno se treba javiti školi u vremenu od 7. do 14. ožujka 2016. radi dogovora o terminu utvrđivanja psihofizičke spremnosti za školu.

Roditelj čije dijete ne pripada upisnom području naše škole, a žele ga upisati u program PRODUŽENOG BORAVKA, dužni su prijaviti i testirati dijete u matičnoj školi, a javiti se u našu školu s potrebnom dokumentacijom, radi evidencije.

DOKUMENTACIJA_POTREBNA_ZA_UPIS.doc (20.50 KB)
INFORMATIVNI_OBRAZAC_UDU.SDZ.pdf (89.60 KB)