Spremi čep u svoj džep

Autor: Monika Mladenović, 22. 5. 2015.

U sklopu projekta Zajedno za ljepšu školu učenici razredne nastave uključili su se u humanitarnu akciju prikupljanja plastičnih čepova Spremi čep u svoj džep. Cilj je akcije prikupljanje novčanih sredstava za Društvo multiple skleroze Primorsko-goranske županije te kupovanje aparata i kolica potrebitima. Detalje i fotografije možete pogledati ovdje.

Predstavnici četvrtih razreda (Josip Pralija, Petra Muhar, Magdalena Butić i Lara Božanić), zajedno s pripravnicom Julijom Tomasović, sakupljene čepove odnijeli su prostorije Splitskog skautskog zbora. U znak zahvalnosti izviđači su učenicima održali kratko predavanje o svome radu i zanimljivostima iz prirode, a učenici će stečena znanja prenijeti svojim prijateljima u razredu.
Akcija prikupljanja čepova i boca se nastavlja do kraja školske godine.