NA PUTU INOVACIJA

Autor: Monika Mladenović, 23. 10. 2014.

Uložili smo veliki trud tijekom prošle školske godine u pripremanju EU projekta i početkom nove školske godine započeo je naš  novi dvogodišnji projekt Erasmus+  KA1 koji se zove «Na putu inovacija».
Jedanaest učitelja naše škole će se stručno usavršavati diljem Europe i stjecati nova znanja i iskustva koja će nakon stručnog usavršavanja prenijeti svojim učenicima i kolegama. O kojim se učiteljima radi pogledajte ovdje.

Učitelji su:

Sanja Čagalj, ravnateljica
Fadila Zoranić, pedagoginja
Ivka Vukman, učiteljica razredne nastave
Sanja Bilač, učiteljica razredne nastave
Lidija Čajkušić, učiteljica razredne nastave
Dijana Dvornik, učiteljica razredne nastave
Goranka Knego, učiteljica razredne nastave
Zoran Ljubić, učitelj povijesti i geografije
Filka Žilić, učiteljica hrvatskog jezika
Anamaria Sabatini, učiteljica hrvatskog i talijanskog jezika
Ivana Bokavšek, učiteljica engleskog jezika i koordinatorica projekta

Ovim projektom želimo omogućiti moderan pristup učenju i otvaranju učenika prema područjima kulturnog naslijeđa i stvaranja identiteta građanina grada Splita (na lokalnoj razini) i građanina Europske Unije koristeći digitalnu tehnologiju.